Autor:

Grzegorz Bator

Utworzono:

09.04.2017

Niestety nasi juniorzy przegrywają pierwszy mecz w rundzie wiosennej. Na ten mecz Kłos wybrał się w okrojonym składzie, pomimo tego nie chciał oddać skóry łatwo i po pierwszej połowie schodził z boiska z wynikiem 2:0. Bramki dla naszej drużyny trafili Sidur po zamieszaniu w polu karnym, oraz Bator po rzucie wolnym. Niestety druga połowa rozpoczęła się tragicznie, błędy naszego bramkarza sprawiły, że w przeciągu 5 minut zrobił się wynik 2:2. Niestety później gra Kłosa się rozpadła i Ilkowice spokojnie ograli naszą drużynę. Liczymy, że w środę na meczu pojawi się większe grono piłkarzy z racji, iż gramy z Łukovią, która pewnie zmierza po awans do I ligi a, którą tylko nasz zespół zdołał pokonać.